Ūdensaerobika

 

                                   Cienījamie klienti! Centrs „Polle” plāno atsākt grupu nodarbības baseinā š.g. 16. novembrī.

 

NOTEIKUMI ATVESEĻOŠANĀS CENTRA "POLLE" APMEKLĒŠANAI

 

Saskaņā ar MK noteikumiem Nr.360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" peldbaseina pakalpojumus var saņemt personas, kurām ir:

  • Covid-19 vakcinācijas sertifikāts, kas apliecina, ka personai ir noslēgts vakcinācijas cikls

vai

  • Covid-19 pārslimošanas sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir pārslimojusi Covid-19 infekciju

vai

  • Covid-19 testēšanas sertifikāts, kas apliecina, ka personai veikts Covid-19 antigēna tests, un tas ir negatīvs.

 

Ienākot Atveseļošanās centrā "Polle", visiem peldbaseina apmeklētājiem jāuzrāda atbilstošs Covid-19 digitālais sertifikāts (QR kods) un personu apliecinošu dokuments!!!

 

Ar sadarbspējīgu vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikātu persona apliecina:

  • veikto vakcināciju pret Covid-19

vai

  • testēšanas faktu SARS-CoV-2 noteikšanai (pēdējo 48 stundu laikā ir veikts Covid-19 tests, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un šī testa rezultāts ir negatīvs, vai ne vēlāk kā pēdējo sešu stundu laikā veikts ātrais antigēna tests, kas iekļauts Padomes rekomendācijās 2021/C 24/01, un šī testa rezultāts ir negatīvs)

vai

  • pārslimošanu ar Covid-19 infekciju.

 

Ārsta zīme, analīžu rezultātu izdrukas, goda vārds u.tml. neder!

 

 Ūdens aerobikas + zemūdens masāžas + kaskādes + saunas apmeklējumam 

Ūdens aerobika ir viens no efektīvākajiem aerobikas veidiem, kas palīdz atgūt veselību un zaudēt lieko svaru. Ūdens masāža neļauj muskuļos uzkrāties pienskābei, tāpēc pat pēc ļoti intensīviem treniņiem nav jūtamas muskuļu sāpes. Bez tam, nodarbības ūdenī ļauj noņemt slodzi no mugurkaula un, pievienojot īpašus vingrojumus, iespējams uzlabot stāju. Ūdens aerobika ir labākais tauku dedzinošais treniņa veids, tāpēc to noteikti var ieteikt cilvēkiem ar liekā svara problēmām.

Pateicoties unikālajām ūdens īpašībām, ūdens aerobikas laikā:

• nevar gūt traumas;

• netiek radīta lieka slodze locītavām un saitēm;

• ūdens pretestība rada papildus slodzi un tādējādi arī efektu;

• tiek radīts masāžas un limfodrenāžas efekts. 

Nodarbības notiek baseinā, kas ir speciāli piemērots ūdens aerobikai. Dziļums 1.2 – 1.4 m, ūdens temperatūra 27.5 C, turklāt baseinā tiek regulāri veiktas ūdens analīzes, lai pārliecinātos, ka ūdens kvalitāte ir atbilstoša Latvijas un Eiropas prasībām. 

Nodarbību komplekss ietver:

  • ūdens aerobikas nodarbība ar treneri – 45 minūtes;
  • zemūdens masāža un kaskāde – 15 minūtes;
  • atpūta saunā – 30 minūtes.

 

Centrs POLLE darbojas jau 26 gadu un jau veselus 25 gadus piedāvā ūdens aerobiku, , tāpēc vari nešaubīties, ka POLLE treneri ir gana pieredzējuši un profesionāli. Iepriecina arī tas, ka POLLE atrodas pašā Rīgas centrā, pavisam netālu no Brīvības pieminekļa. Centrā POLLE par klientu ērtību un komfortu rūpējas draudzīgs un profesionāls kolektīvs. 

   ŪDENS AEROBIKA GRŪTNIECĒM.

Kāpēc izvēlēties vingrošanu ūdenī?

Vingrošana ūdenī ir piemērota ikvienai topošajai māmiņai – gan tām, kuras ir jau iepriekš sportojušas, gan tām, kas to dara pirmo reizi, jo ūdens aerobikā grūtniecēm slodze nav liela. Ja viss ir kārtībā un māmiņa ir apmierināta, vingrot var līdz pat dzemdībām, kas būtu apgrūtinoši vingrojot uz sauszemes. 

Ūdens aerobika atvieglo dzemdības!

SĀC REGULĀRI VINGROT jau grūtniecības pirmajā trimestrī. Katra, pat zemas intensitātes fiziskā aktivitāte atvieglos dzemdības, un TAVS MAZULIS PASAULĒ NĀKS VIEGLĀK!